Strona głównaRozrywkaJak ma na imię young Leosia?

Jak ma na imię young Leosia?

Przez Redakcja

-

Młoda Leosia to muzyk, wokalistka, DJ, autorka tekstów i producentka. Urodzona jako Sara Leokadia Sudol, jest wschodzącą artystką z Polski. Jej muzyka to unikalna mieszanka wpływów. Odrywa się od tradycyjnej męskiej sceny rapowej i tworzy głos dla kobiecej młodzieży. Jej twórczość przyczyniła się do rewolucji genderowej.

Młoda Leosia robi fale w polskim przemyśle muzycznym, ale nie jest jedyna. Sukces odnoszą również tacy artyści jak Mata i Big Scythe. Oczekuje się, że scena rapowa w Polsce będzie się rozwijać. Obecnie artyści w kraju walczą o pobicie rekordów w streamingu. W międzyczasie do sceny dołączają lokalne talenty. Jednak kultura rapu w Polsce jest często przesiąknięta odniesieniami do fuckboyizmu. Dlatego w przyszłości możliwe jest, że na scenie pojawią się kobiety.

Sara Leokadia Sudoł jest raperką ze Szczecina. Uczęszczała na zajęcia z dancehallu i hip hopu, a także zdała państwowy egzamin na inżyniera dźwięku. Jest także absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Monte Cassino i szkoły śpiewu Elżbiety Zapendowskiej. Mimo że jest piosenkarką, nie wstydzi się pokazywać swoich umiejętności jako raperka. W rzeczywistości, zanim zaczęła rapować, była DJ-em. Odkąd rozpoczęła karierę, stała się popularną DJ-ką klubową, a nawet występuje na kanale Zabson o nazwie Internaziomale. Kilka lat temu wydała swoją pierwszą piosenkę. Od tego czasu współpracowała z wieloma artystami.

Jedną z najważniejszych rzeczy w Young Leosia jest jej przesłanie. Jako kobieta w zdominowanym przez mężczyzn przemyśle muzycznym, przełamuje tabu i odzyskuje seksualność kobiet. Normalizuje też używanie marihuany, a jej praca zainspirowała inne raperki. Jest też wzorem dla młodych dziewczyn.

Muzyka i przesłanie młodej Leosi zostały dobrze przyjęte przez polską młodzież. Nie jest pierwszą raperką w kraju, ale jej pojawienie się dało początek nowej generacji raperek. W końcu jej muzyka inspiruje inne kobiety do realizowania swoich marzeń. Jeśli więc szukasz nowej piosenki, którą mógłbyś dodać do swojej playlisty, koniecznie sprawdź Młodą Leosię. Będziesz zadowolony! Nieważne, czy śpiewa seksowny utwór, czy rapuje o narkotykach, nie możesz się pomylić. Ponadto, jej dowcipna satyra stanowi mocną refleksję na temat przemysłu muzycznego zorientowanego na mężczyzn. Z tych wszystkich powodów jest ona zdecydowanie gwiazdą. Jeśli szukasz następnej wielkiej rzeczy w hip-hopie, Młoda Leosia jest dziewczyną dla Ciebie. Śledź jej muzykę już dziś! Zostań fanem!

Oceń artykuł: Jak ma na imię young Leosia?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy